تبلیغات
سایت رسمی همدان دانلود - دانلود بازی Far Cry 4 برای PC
دانلود بیشتر طرفدار بیشتر
دانلود بازی Far Cry 4 برای PC
شنبه 14 آذر 1394 ساعت 05:33 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست سپهر باب الحوائجی | ( نظرات )

دانلود بازی Far Cry 4 برای PC

…:: آپدیت شماره ۱٫۴ بازی اضافه شد ::..

…:: نسخه فشرده شده Black Box اضافه شد ::..

…:: نسخه کامل با کرک RELOADED ::..

شخصیت های خوب همیشه می توانند محبوب باشند. آن ها مردم را نجات می دهند. آتش ها را خاموش می کنند. جنگ ها را پایان می دهند. اسیران را آزاد می کنند. حتی یکی از این کار ها برای محبوبیت یک شخص کافی است. کافی است یک شخصیت خوب لبخند بزند تا همه او را دوست داشته باشند اما چه می شود که همین لبخند بر لبان کسی دیگر مایه زجر است؟ مگر چه تفاوتی میان این دو وجود داشته است؟ شاید به نظر شما این تفاوت کاملا مشخص و محسوس باشد. پس به من بگویید که چه می شود در فیلم شوالیه تاریکی “جوکر” از بتمن محبوب تر است؟ مگر او ظلم نمی کند؟ مگر خون نمی ریزد؟ اوج دیوانگی دقیقا همین است. یعنی سازنده می تواند تا حدی دیوانه وار عمل کند که شخص مخاطب شخصیت ظالم را دوست داشته باشد. لبخند وحشیانه اش را دوست داشته باشد. برترین نمود این دیوانگی در سری Far Cry به چشم می خورد. عنوانی که تا لحظه آخر عده بسیاری شخصیت اصلی را نمی شناسند و از همه مهمتر برایش اهمیتی قائل نیستند. اوج دیوانگی دقیقا همین چیز هاست…
در اوج زیبایی…
همگان موفقیت های نسخه سوم سری بازی های Far Cry را به یاد دارند. عنوانی که قدم ها جلوتر از نسخه های قبلی خود پای گذاشت و در سبک خود استاندارد های تازه ای رامطرح کرد. تمام مدت دیوانه وار به دنبال دیوانه ای به نام Vass می گردیم و در پایان که لحظه مرگ او فرا می رسد می خواهیم او را بکشیم اما از این کار نیز ناراحتیم! مگر چه شده است؟ مگر او یک ظالم دیوانه نبود؟ چگونه یک دیوانه تا این حد ما را دیوانه خود می کند؟
بعد از بزرگی و زیبایی داستان نسخه سوم یوبی سافت دست به کار شد تا این بار نسخه ای بزرگتر و زیباتر از این عنوان را به نمایش در بیاورد. نسخه ای که از همان ابتدا با یک تصویر چه جنجال ها که به پا نکرد. از همجنس گرا بودن شخصیت منفی بازی تا نژاد پرستی پوستر این بازی. اما مهمترین چیز همواره سخن سازندگان و شعار رسمی این بازی بود. شعاری که هنوز هم از درک آن عاجزیم:
یوبی سافت در ساخت این بازی با تک تک جمله هایی که به کار برد ثابت کرد می خواهد بازهم بر روی شخصیت منفی تمرکز کند. در حقیقت سری Far Cry به این شکل جلو می رود. در نسخه سوم این عنوان نیز به مانند همین نسخه تصویر شخصیت منفی بازی به روی باکس آرت نقش بسته بود. حال این بار به جای Vass با یک شخصیت منفی جدید به نام Pagan Min مواجه هستیم که برای شناخت او کافی است تنها تریلر منتشر شده از بازی Far Cry 4 را تماشا کنیم. قبل از هر چیز شما را به مشاهده کامل این تریلر دعوت می کنیم. این بازی را میتوانید به صورت کاملآ رایگان از وب سایت ایرنیان دانلود دریافت نمایید.

دانلود بازی Far Cry 4 برای PC

همان گونه که متوجه شدید تمام این بازی به روی این شخصیت دیوانه و جالب می گردد که به گفته یوبی سافت و سازندگان این عنوان از Vass نیز دیوانه تر است. رییس ساخت این عنوان در رابطه با این شخصیت این گونه سخن می گوید:
تعریف شما از دیوانگی چیست؟ بدون شک شما Vass را اوج دیوانگی می دانید. اما باید به شما بگویم که ماجرا بسیار فراتر از این حرف هاست. قدم اول برای ساخت شخصیت تازه یعنی Pagan Min درک دیوانگی بود. و درک دیوانگی احمقانه ترین خواسته ممکن است! گیج شده اید؟ منظورم کاملا واضخ است. دیوانگی یعنی بی معنی بودن و بی حد و اندازه بودن. پس اگر بخواهیم دیوانگی را بشناسیم تلاشی بیهوده کرده ایم. زیبایی دیوانگی در ناشناخته بودن آن است. اما با درک این مفهوم که دیوانگی فراتز از هر اندازه ای است می توان اوج آن را درک کرد. در این شخصیت تازه ما اوج دیوانگی را رقم خواهیم زد اما بدون شک از او نیز دیوانه تر وجود دارد و این رابطه تا ابد ادامه خواهد داشت. این همان چیزی است که باید درک کنید…
این سخنان بسیار عجیب به نظر می رسد. اما با کمی دقت می توان آن را به زیبایی درک کرد. مقصود سازنده این است که شما نمی توانید بگویید Vass از همه دیوانه تر بود و دیوانه تر از او معنی ندارد. آن ها در این شخصیت جدید مرز های دیوانگی را جلوتر برده اند. در شخصیت بعدی جلوتر می رود و در شخصیت بعدی جلو تر می رود. در حقیقت یعنی همواره می توان مرز های دیوانگی را جلوتر از قبل برد اما نمی توان گفت از این جلوتر دیگر وجود ندارد و این اصل برای طراحی شخصیت Pagan Min در نظر گرفته شده است.
تاریکی های گذشته
این عنوان نیز به مانند هر بازی یا فیلم دیگری برای داستان خود پیشینه ای دارد. اما پیشینه این داستان شنیدنی است. این پیشینه به افسانه ها باز می گردد. به افسانه های بسیار دهشتناک و عجیب…
در حقیقت افسانه های پیشینه این بازی به داستان های تاریکی در رابطه با هیمالیا ختم می شود. ماجراها به زمانی در حدود ۵۰۰ سال پیش بر می گردد. در افسانه ها گفته می شود که در دهکده های نزدیک هیمالیا همیشه نام شهری رویایی به نام Kyrat شنیده می شد. در توصیف این منطقه همواره آن را جایی با آب و هوای مناسب و پر از غذا و حیوانات متفاوت و طبیعیتی بکر می دانستند. هیچ کس مکان دقیق آن را نمی دانست. در افسانه های محلی آن جا را مکانی در بین رشته کوه های هیمالیا می دانستند و عده بسیاری برای رسیدن به آن جا محل زندگی خود را ترک کرده اند. طبق افسانه ها آن ها هرگز بازنگشتند و همواره خانواده آن ها به دنبال آن ها می رفتند و آن ها نیز هرگز بازنمی گشتند. عده ای دلیل این برنگشتن را رسیدن به آن منطقه عالی و عده ای دلیل آن را مردن این اشخاص می پنداشتند. البته تمام این ها افسانه است اما بدون شک یوبی سافت با در نظر گرفتن این افسانه و اقتباسی از آن نام منطقه بازی را انتخاب کرده است. کافی است نگاهی به داستان این عنوان بیندازیم.

دانلود بازی Far Cry 4 برای PC

اگر تریلر رسمی این عنوان را مشاهده کرده باشید متوجه نحوه آغاز داستان شده اید. داستان از این جا آغاز می شود که مادر شخصیت اصلی بازی برای او پیامی می فرستد که وی در منطقه ای به نام Kyrat در هیمالیاست و به کمک او نیاز دارد. شخصیت بازی نیز پس از تهیه پاسپرت با هر مشکلی که وجود دارد خود را به این منطقه می رساند و مورد حمله سربازان آن جا قرار می گیرد. در اوج وحشی گری همه همراهان او کشته می شوند و در پایان شخصیت اصلی وارد می شود. با استایلی دیوانه وار و دیوانه کننده وارد می شود و پس از صحبت با سرباز خود و اعلام نارضایتی از عملکرد های وی او را به طرزی وحشیانه با یک چاقو می کشد و شخصی که به همراه شما باقی مانده را آتش می زند. جالبی کار این جاست که در تمام مدت لبخند می زند و در پایان با صورت خونی شما را بلند می کند و با شما یک عکس می گیرد. او شخصیت اصلی را با خود همراه می کند و او را دوست خود می نامد و وی را سوار بر هلیکوپتر خویش می کند و در تمام این شما و یا همان شخصیت اصلی بهت زده اید و هیچ چیز را نمی فهمید. همین. عجب معرفی جالبی!
معرفی این شخصیت تا این حد جالب شکل می گیرد و در همین تریلر چند دقیقه ای تمام شالوده داستان مشخص می شود. حال زمان آن است که سخن های سازندگان در رابطه با این منطقه خیالی را بشنویم:
Kyrat منطقه ای نفس گیر و وحشتناک است. منطقه ای خیالی در رشته کوه های هیمالیا که توسط نیروهای یک فرد مستبد اداره می شود. این منطقه طبیعتی بکر دارد و حیوانات بسیار زیادی در آن زندگی می کنند و از گوناگونی گیاهان بسیار بهره می برد. و این ها باعث می شود که بازیکن در محیطی بکر و زیبا ظلم و خشونت را مشاهده کند و تجربه ای بی نظیر داشته باشد.
حال کافی است تا تمام این سخن ها را در کنار آن افسانه ها قرار دهید تا به شباهت این دو پی ببرید. منطقه های توصیف شده یکسان است و نامی یکسان دارد. یکی از افراد خانواده شخصیت اصلی بازی به این جا رفته است و شخصیت اصلی به دنبال او می رود و … و … همه چیز از این شباهت سخن می گوید. به هر صورت با داشتن چنین پیشینه های قدرتمند و داستان جذاب و چنین شخصیت های عالی و کاملی می توان از بخش داستانی بازی اطمینان کامل داشت و آن را قدرتمند دانست. پیش از این هم سازندگان به قدرت بخش داستانی اشاره کرده بودند و به نظر می رسد که سخن بیهوده نگفته اند و باید از این بخش مطمئن بود.

دانلود بازی Far Cry 4 برای PC

سرسبزی در همه بخش ها
در نمایش های این عنوان گرافیک قدرت بالایی داشت. از محیط های برفی دور تا جنگل های استوایی که شخصیت اصلی در آن قدم می زد. طراحی چهره ها نیز فوق العاده بود و در کنار تمام این ها صدا های بسیار زیبایی به گوش می رسید و موسیقی های دلنوازی شنیده می شد. این موسیقی ها نیز گاهی مظطرب می شدند و بعضی مواقع خشن. اما اگر قضاوت را بر همین دو تریلر منتشر شده قرار دهیم باید بخش گرافیک و موسیقی را راضی کننده بدانیم. رئیس بخش طراحی گیم پلی این عنوان در مصاحبه با وبسایت game Informer در رابطه با گرافیک این عنوان این گونه سخن می گوید:گرافیک از مهمترین المان های نسل هشتم است. هرگز نباید آن را فراموش کرد و ما نیز آن را فراموش نکرده ایم. با کیفیت و دقت بالا انواع محیط ها و شخصیت ها و حیوانات را ساختیم و شما ناراحتی و ترس را در چهره یک فیل نیز می توانید شاهد باشید. ما برای این بخش زمان زیادی گذاشته و می گذاریم و از شما می خواهیم از آن مطمئن باشید.
اما از قدرت های اصلی این عنوان پس از داستان قوی گیم پلی فوق العاده است. از گیم پلی این عنوان فقط همان هفت دقیقه ای که شاهد بودید را داریم و به بررسی همان نیز اکتفا می کنیم.
از همان آغاز تریلر تا پایان آن شما استفاده از سلاح های مختلف به مناطق مختلف می روید و با دشمنان مختلف مبارزه می کنید. گیم پلی در هیچ جا حالت ایست ندارد و همواره شما می توانید سوار بر وسایل نقلیه مختلف بشوید. اما یکی از مکان های اوج گیم پلی توانایی شلیک در حال رانندگی است که در این بازی بسیار به کار می آید و بازی را جذاب کرده است. شما به ماشینی شلیک می کنید و خودتان آن را تعقیب می کنید و وقتی نزدیک آن شدید با یک پرش سوار آن می شوید و ساکنان آن را می کشید. این ها را با این همه سلاح مختلف و محیط های جذاب و وسایل نقلیه جالب ترکیب کنید تا نتیجه را درک کنید.
از بخش های دیگری که در این عنوان رونق پیدا کرده است بخش Co-op می باشد. به صورتی که شما می توانید مراحل را به طرز جالبی به همره شخصی دیگر طی کنید که این موضوع نیز بسیار جذاب خواهد بود. به طور مثال در تریلر کاملا مشخص بود که یک نفر با یک وسیله نقلیه می آید و شما سوار می شوید و او می راند شما شلیک می کنید و … این بخش بدون نیاز به هیچ محتوای اضافه از همان ابتدا در دسترس خواهد بود.
از بخش های دیگری که در این عنوان رونق بسیار یافته است بخش مخفی کاری است. به طوری که در بسیاری مراحل شما می توانید بدون خبردار کردن کل منطقه و به صورت مخفیانه پیش روی خود را انجام دهید. ما نمایش خاصی از این بخش مشاهده نکرده ایم اما وجود اسلحه های مختلف برای این بخش تایید شده است. به طور مثال همان تیرکمان صلیبی که در تریلر مشاده شد…
این عنوان با قابلیت هایی که دارد و مکانیزم هایی که در نظر گرفته است از بیرون پریدن از ماشین روی یک صخره و سقوط آزاد و بازکردن چتر تا سوار شدن به انواع ماشین های یک منطقه جالب همه و همه دست به دست هم داده اند تا بتوان امیدوار به عرضه یک عنوان بزرگ در صنعت گیم بود…

منبع توضیحات:
وبسایت گیمفا

دانلود بازی Far Cry 4 برای PC

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® ۷ (SP1) / Windows® ۸ / Windows® ۸٫۱ / (۶۴-bit only)
Processor: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 or 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX-compatible (5.1 surround sound recommended)
Additional Notes: Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

راهنمای فایل های فشرده:
توجه داشته باشید که رمز تمامی فایل های فشرده موجود در سایت (در تمامی بخش ها) عبارت ir-dl.com می باشد، چنانچه از صحت تایپ رمز عبور اطمینان دارید و هنگام Extract (خارج کردن فایل، از حالت فشرده) با خطاهایی مشابه CRC Error یا Wrong Password و … مواجه شدید، به این نکته توجه داشته باشید که تمامی فایل ها با پسوند rar موجود در سایت (به استثنا برخی فایل هایی که جهت کاهش حجم به طور حرفه ای فشرده شده است) دارای قابلیت Recovery (ترمیم) هستند، به این معنی که می توانید با انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل، قسمت های دانلود نشده را بازیابی کنید، این روش به Repair (تعمیر) شهرت دارد که مختص نرم افزار WinRAR نیز می باشد. برای استفاده از از روش Repair، نرم افزار WinRAR را گشوده و فایل مورد نظر را انتخاب نمائید، و در ستون بالایی نرم افزار، گزینه Repair را انتخاب کنید، حال در پنجره جدیدی که باز شده است نوع فایل (rar یا zip) را مشخص کنید و با کلیک روی Browse مسیری که فایل تعمیر شده بدان انتقال می یابد را تعیین کنید. پس از انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل فشرده به مسیر از پیش تعیین شده مراجعه کرده و فایل جدید را Extract کنید. توجه داشته باشید که نام تمامی فایل های تعمیر شده با Rebuilt (بازسازی) شروع می شود. چنانچه که روش Repair کارساز نبود و فایل مورد تعمیر قرار نگرفت، فایل ناقص دانلود شده است و باید مجددا اقدام به دانلود کنید، منظور از دانلود ناقص, عدم دانلود یک کیلوبایت از یک فایل چند گیگابایتی نیز باشد که ناشی از نوسان بیش از حد سرعت در طی دانلود (بخصوص دانلود شبانه)، و Stop و Resume های متعدد است.

دانلود بازی Far Cry 4 برای PC

راهنمای نصب بازی:
۱ – از قطع بودن اتصال سیستم به اینترنت مطمئن شوید و تا پایان مراحل زیر به اینترنت متصل نشوید.
۲ – آنتی ویروس سیستم را به صورت کامل غیر فعال کنید.
۳ – نرم افزار DAEMON Tools را دانلود و نصب کنید. (برای دانلود اینجا کلیک کنید)
۴ – پس از نصب نرم افزار، فایل Far.Cry.4.iso را با استفاده از نرم افزار DAEMON Tools اجرا نمایید.
۵ – وارد My Computer شده و وارد درایو مجازی جدیدی که ایجاد شده شوید.
۶ – با اجرای فایل setup.exe به نصب بازی بپردازید.
۷ – بعد از پایان مراحل نصب بازی آنرا اجرا نکنید و سیستم را رستارت نمایید.
۸ – بعد از بالا آمدن سیستم بدون آنکه بازی را اجرا کنید وارد پوشه ی Crack شوید و پوشه ی bin را در محل نصب بازی کپی نمایید.
۹ – پس از کپی ممکن است با اخطار تکراری بودن آن رو به رو شوید که در این صورت گزینه تایید و جایگزین کردن فایل جدید را انتخاب نمایید.
۱۰ – بازی با موفقیت رجیستر شد. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که بعد از کرک بازی هرگز نباید آنرا به صورت آنلاین آپدیت کنید.

.:: نسخه کامل RELOADED ::.

.:: بخش اول ::.


.:: بخش دوم ::.


.:: بخش سوم ::.


.:: بخش چهارم ::.


.:: بخش پنجم ::.


.:: بخش ششم ::.


.:: بخش هفتم ::.


.:: بخش هشتم ::.


.:: بخش نهم ::.


.:: بخش دهم ::.


.:: بخش یازدهم ::.


.:: بخش دوازدهم ::.


.:: بخش سیزدم ::.


.:: بخش چهاردهم ::.


.:: بخش پانزدهم ::.——————————

راهنمای نصب آپدیت بازی:
مراحل نصب اپدیت بازی همانند راهنمای نصب بازی اصلی است اما به این نکته حتما توجه داشته باشید که مسیر نصب آپدیت بازی باید دقیقا همان مسیری باشد که بازی اصلی درون آن نصب شده است.

.:: آپدیت شماره ۱٫۴ بازی ::.——————————

توجه:
- در نسخه Black Box هیچ قسمتی از بازی حذف نشده و فقط صدا و تصویر فشرده سازی شده است.
- برای نصب این نسخه حتما باید Microsoft .NET Framework v4.5 برروی ویندوز نصب شده باشد.
- برای نصب این نسخه از قسمت راهنمای نصب بازی مراحل ۱ تا ۶ را سپری کنید و سپس با اجرای آیکون ایجاد شده برروی دستکاپ وارد بازی شوید.
هشدار:
لینک های دانلود نسخه فشرده Black Box فقط تا تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ فعال بوده و پس از آن حذف خواهد گردید.
لذا کاربران محترم به گونه ای برنامه ریزی کنند که تا قبل تاریخ مذکور بتوانند این نسخه از بازی را به صورت کامل دانلود کنند.
همچنین لینک های دانلود نسخه RELOADED دائمی هستند و هرگز از روی سرور حذف نخواهند شد.

.:: نسخه فشرده شده Black Box ::.

.:: بخش اول ::.


.:: بخش دوم ::.


.:: بخش سوم ::.


.:: بخش چهارم ::.


.:: بخش پنجم ::.


.:: بخش ششم ::.


.:: بخش هفتم ::.
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
choc سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 05:51 ب.ظ
It is truly a nice and useful piece of information. I am satisfied that you shared this helpful info with us.
Please stay us informed like this. Thank you for sharing.
https://maragretthum.wordpress.com/2016/02/ پنجشنبه 29 تیر 1396 09:33 ب.ظ
Ahaa, its pleasant dialogue about this post at this place at this weblog, I have read all that,
so at this time me also commenting here.
foot pain by arch چهارشنبه 21 تیر 1396 01:49 ق.ظ
Hi there, You have done a fantastic job. I'll certainly digg it and for my part suggest to my
friends. I am sure they'll be benefited from this web site.
foot pain by arch چهارشنبه 21 تیر 1396 01:48 ق.ظ
Hi there, You have done a fantastic job. I'll certainly digg it and for my part suggest to my
friends. I am sure they'll be benefited from this web site.
foot pain by arch چهارشنبه 21 تیر 1396 01:48 ق.ظ
Hi there, You have done a fantastic job. I'll certainly digg it and for my part suggest to my
friends. I am sure they'll be benefited from this web site.
BHW پنجشنبه 31 فروردین 1396 06:49 ق.ظ
You really make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be actually something which I think I would never
understand. It seems too complicated and extremely broad for me.
I am looking forward for your next post, I will try to get the hang of it!
manicure پنجشنبه 17 فروردین 1396 02:44 ب.ظ
This is a topic that is close to my heart... Best wishes!
Exactly where are your contact details though?
شاهین جمعه 4 دی 1394 04:23 ب.ظ
باورم نمیشه فکر نمیکردم جایی مثل شما این بازی رو اینقدر کم حجمکنه واقعا ممنونم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
نظر سنجی
به نقد چه نوع فیلم ها علاقه دارید؟

دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :